Avenge Angel Pineapple High Power всенаправлений 7-діапазонний глушник для дронів

Новинка
Код: 59539-
Артикул: avng-pinp
Виробник: Avenge Angel
В наявності
235499 грн
Скорочений опис
Avenge Angel Pineapple High Power всенаправлений 7-діапазонний глушник для дронівТехнологія електромагнітного придушення є основним цивільним засобом протидії та найважливішим компонентом систем захисту на низькій в...
Читати далі...
Оплата
Оплата
Готівкою, Безготівковий розрахунок для юридичних осіб, Liqpay, Visa/MasterCard, Privat24, Monobank
Гарантія
Гарантія
Гарантія 12 місяців Обмін повернення товару протягом 14 днів
Доставка
Доставка
Вартість доставки згідно з тарифами перевізника по Україні 1 - 3 дні , Самовивіз

Опис Avenge Angel Pineapple High Power всенаправлений 7-діапазонний глушник для дронів

Avenge Angel Pineapple High Power всенаправлений 7-діапазонний глушник для дронів

Технологія електромагнітного придушення є основним цивільним засобом протидії та найважливішим компонентом систем захисту на низькій висоті . Потребує високої надійності в роботі.  Обладнання протидії базової станції БПЛА підключено до програмного забезпечення платформи моніторингу та управління. Залежно від потреб можна здійснювати ієрархічний контроль, щоб відбити БПЛА- вторгнення та змусити їх приземлитися. Обладнання протидії у звичайний час мовчить. Коли в цільову зону вторгається БПЛА, інформація надсилається назад до командного центру платформи для ідентифікації, а потім обладнання перехоплювача активується дистанційно, щоб сформувати електронний паркан у повітрі, щоб очистити повітря. Будучи першим виробником, який запропонував технологію протидії типу стаціонарної базової станції, обладнання використовує водонепроникний корпус робочої станції, який має чудові водонепроникні та тепловідвідні властивості, щоб відповідати потребам використання в суворих умовах. Для досягнення мети ефективного постановки перешкод і відведення цілей в радіусі 1-3 кмв якості основного в системі використовується апаратура протидії перехоплення центральної платформиВідповідно до точних координат (азимут, відстань, висота) цілі, введеної обладнанням виявлення, ціль підтверджується програмним забезпеченням для виявлення цілі, а потім може бути прийнятий режим ручного втручання та автоматичний режим.


Модульна конструкція, багатий інтерфейс, можливість використання самостійно або у вигляді мережі з кількома наборами; 

  1. Машина має інтерфейси для виявлення пристроїв, що дозволяють розширювати та підключати;
  2. Виходячи зі сценаріїв застосування та рівнів захисту, пристрій можна використовувати незалежно 7*24 з високою надійністю. 
  3. Відповідно до потреб, багатодіапазонний всенаправлений глушник може реалізовувати комплексне глушіння та придушення сигналу позиціонування (GPS, GNSS, BDS, Beidou тощо), сигналу передачі зображення та сигналу дистанційного керування (433 МГц, 75 0 МГц, 9 00) . МГц, 1,2 ГГц, 2,4 ГГц, 5,2 ГГц , 5,8 ГГц). 
  4. Виріб оснащено всеспрямованою антеною короткого розміру з подвійною поляризацією з високим коефіцієнтом посилення, яка вирішує технічні труднощі низької частоти та великого розміру, забезпечує вихід потужного сигналу, реалізує передачу низької потужності, на великі відстані та низького випромінювання, і є екологічно чистим. 

Охоплення на 360 градусів і ефективний захист від кількох цілей.
 
Режим розгону та вимушеного повернення:
  433M+ 750M+ 900M + 2.4G+ 5.2G+ 5.8G 433M+ 750M+ 900M + 1.2G+ 2.4G+ 5.2G+ 5.8G Режим вимушеної посадки: 433M+
750M + 900M + 1.2G+ 2.4G + 5.2G+ 5.8G

Обладнання Параметри Система використовує технологію , призначення якої було змінено з військової на цивільну, щоб створити недороге повністю автоматичне оборонне обладнання БПЛА, що широко розгортається.


Відгуки про Avenge Angel Pineapple High Power всенаправлений 7-діапазонний глушник для дронів

0
Авторизація
5 star-y-icon.svg
0
4 star-y-icon.svg
0
3 star-y-icon.svg
0
2 star-y-icon.svg
0
1 star-y-icon.svg
0

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Avenge Angel Pineapple High Power всенаправлений 7-діапазонний глушник для дронів

Немає запитань про цей товар.
icon_teleg icon_callback icon_email