Креатин Core Crea - 340 г - екзотичний

Новинка
Код: 63019-07
Артикул: 820324
Виробник: Fitness authority
В наявності
677 грн
Скорочений опис
Креатин Core Crea - 340 гВідмінний продукт для зростання сили, м'язової маси та зниження втоми та накопичення молочної кислоти у м'язах під час тривалих тренувань.Додавання пажитника до складу може допомогти у підйомі рі...
Читати далі...
Оплата
Оплата
Готівкою, Безготівковий розрахунок для юридичних осіб, Liqpay, Visa/MasterCard, Privat24, Monobank
Гарантія
Гарантія
Гарантія 12 місяців Обмін повернення товару протягом 14 днів
Доставка
Доставка
Вартість доставки згідно з тарифами перевізника по Україні 1 - 3 дні , Самовивіз

Опис Креатин Core Crea - 340 г - екзотичний

Креатин Core Crea - 340 г

Відмінний продукт для зростання сили, м'язової маси та зниження втоми та накопичення молочної кислоти у м'язах під час тривалих тренувань.

Додавання пажитника до складу може допомогти у підйомі рівня тестостерону, який також зіграє свою роль у створенні якості м'язової маси.


• 3 різні форми креатину

• Будує безжирову м'язову масу

• Не вимагає фази завантаження


Збільшує анаболічний стан організму


Fitness Authority CreaCore - креатинова суміш, заснований на розвинених формах креатину, в тому на популярному креатині HCl (креатин гідрохлорид), збагачений бета-аланіном в запатентованій формі CarnoSyn, яка впливає на обмеження акумуляції молочної кислоти в працюючих м'язах. час довготривалих тренувальних сесій.


Креатин гідрохлорид це форма креатину, що стабілізується гідрохлоридом. Завдяки такій сполукі вчені отримали частинку креатину, який значно краще розчинний у воді від моногідрату креатину, що дозволяє краще засвоєння частки в організмі. Додатково креатин гідрохлорид характеризується стабільністю в кожному середовищі: кислим, нейтральним і лужним.


Креатин малат це форма креатину з'єднана з яблучною кислотою у пропорції 2 частинки креатину на одну частинку яблучної кислоти. Порівняно з традиційним моногідратом креатин малат характеризується кращою розчинністю, а додатково постачає до організму частинку яблучної кислоти, яка є субстратом у змінах циклу Кребса, що ведуть до вироблення енергії в клітинах організму.


Креатин алфакетоглутаран – це зв'язка частинки креатину з непрямою часткою циклу Krebsa – алфакетоглутаранем. Внаслідок цього злиття збільшує “енергетичність” зв'язку і поправляє поглинаючі можливості креатину в організмі. Так званий алфакетоглутаран: AKG подібно до яблучної кислоти є донором енергії. З уваги на досконалу розчинність у воді дуже швидко доходить до м'язів, де і залишається.


Бета-аланін CarnoSyn це запатентовані частинки бета-аланіну. Амінокислоти в натуральних умовах виступають повсюдно у формі альфа-амінокислот, але прийом beta-аланіну з огляду на її властивості бажана. Бета-аланін відіграє в організмі істотну роль у регулюванні кількості карнозину – речовини, що нейтралізує присутність у м'язах молочної кислоти, що виникла, внаслідок інтенсивного тренінгу. Період активного півходу бета-аланіну дуже довгий і виносить близько 40 днів, отже її можливості концентрації в м'язах залежать не тільки від споживаної кількості, але від її часу застосування.


Ординарна козієрадка, рослина додана з метою збільшення анаболічного стану організму. Сапоніні Козієрадка є провісниками у синтезі гормонів з анаболічною дією, крім того збільшують рівень азоту в організмі, що спонукає синтез білків.


Спосіб застосування:

Змішай 1 мірку порошку(7 г) із 150-200 мл води. Пийте одну порцію перед тренінгом.

Відгуки про Креатин Core Crea - 340 г - екзотичний

0
Авторизація
5 star-y-icon.svg
0
4 star-y-icon.svg
0
3 star-y-icon.svg
0
2 star-y-icon.svg
0
1 star-y-icon.svg
0

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Креатин Core Crea - 340 г - екзотичний

Немає запитань про цей товар.
icon_teleg icon_callback icon_email